ART / Oil paintings / Oil painting 14413546
nr 1441 3546
OIL PAINTING
Linnea Larsson, Ballerina. Signed. Oil on canvas, 50x50, unframed,
Nutida konstnär. Signerad Linnea Larsson, Ballerina. Signerad. Olja på duk, 50x50, oramad
2000
SEK 1500
Monday January 10 2022
at 20:21:16
10/1 19:58:27